Cookie Consent by Free Privacy Policy website
+420 603 417 312 info@plysovimikrobi.cz
https://www.plysovimikrobi.cz

Akné

Vědecký název:
Propionibacterium acnes
Kód zboží:
GMEU-PD-0570
EAN:
874665006086
Dostupnost:
SKLADEM 1 ks
Cena za ks
255,- Kč
Zatímco dospělí mají akné občas, skoro celá populace jím trpí někdy v průběhu dospívání. Akné je prostě neradostná součást školních let, stejně jako jimi jsou jídla ze školní jídelny.
Propionibacterium acnes je kožní bakterie, která se na onemocnění akné výrazně podílí. Zvýšená produkce testosteronu během puberty (která nastává u chlapců i dívek) způsobuje, že mazové žlázy zvyšují tvorbu kožního mazu. Normálně maz prosákne na povrch pokožky, udržuje vlhkost kůže a pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky. Ale s nadměrnou produkcí mazu se póry ucpou.
A protože P. acnes kožní maz miluje, rychle se v pórech rozmnoží a způsobuje zarudnutí, zanícení a různá poškození kůže jako jsou: otevřené komedony (černé komedony), uzavřené komedony (bílé komedony), papulózy (tvrdé pupínky), pustuly (hnisající pupínky), makuly (ploché červené skvrny), noduly (hlubší a zanícené papuly) a cysty (agresivní hluboké léze, po kterých zůstávají jizvy).
Co můžete s akné dělat? Krémy s benzoylperoxidem mohou v mnoha případech pomoci. Ale jestli P. acnes nedá pokoj, nezahrávejte si s ní – zajděte ke kožnímu lékaři.


Rozměr:
  výška:   12 cm
  průměr:   5 cm

Doporučujeme koupit s:

Kontakt

Provozovatel:
plysak.cz – Zdeněk Oubrecht
Starý Mateřov 323
530 02 Starý Mateřov
IČ: 65933958


informace:
info@plysak.cz
+420 603 417 312
https://www.plysovimikrobi.cz

https://www.plysovimikrobi.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
realizace 3Nicom websolutions s.r.o.