Cookie Consent by Free Privacy Policy website
+420 603 417 312 info@plysovimikrobi.cz
https://www.plysovimikrobi.cz

Mozková buňka - bolest hlavy

Vědecký název:
Migraine Headache
Kód zboží:
GMUS-PD-0355
EAN:
846869009163
Dostupnost:
SKLADEM 1 ks
Cena za ks
255,- Kč

 

Bolesti hlavy jsou jednou z nejstarších známých neurologických poruch. Závažnost a příčiny bolestí hlavy se velmi liší. Biologie je komplikovaná, s více než 100 různými typy bolestí hlavy, z nichž každá má svůj vlastní soubor příčin, symptomů a léčby. Mezi nejčastější typy patří migréna, napětí, hormony a sinusové bolesti hlavy. Některé jsou způsobeny nemocí nebo životním prostředím. Přes jejich prevalenci a mnoho výzkumů o jejich příčinách a lécích, bolesti hlavy stále zpochybňují lékařskou komunitu. Je nejasné co se změní na směs signálů mezi vaším mozkem, krevními cévami a blízkými nervy. Je jasné, že bolesti hlavy jsou bolestivé.
 
Migrény jsou intenzivní oslabující typ bolesti hlavy, která postihuje miliony lidí. Způsobují bušení, pulzující bolest. Migrény spolu s napětím a bolestmi hlavy se objevují bez jakéhokoli jasného důvodu a nejsou způsobeny známými, základními tělesnými problémy. Mohou trvat hodiny nebo dokonce dny. Útoky se mohou vyskytovat měsíčně, týdně nebo dokonce denně, přičemž dominují. Příliš mnoho trpících nedostává řádnou diagnózu a léčbu.
 
Kromě bolesti mohou symptomy zahrnovat citlivost na světlo, hluk nebo pachy, ztrátu chuti k jídlu a žaludeční nevolnost. Jedním z trvalých záhad migrén je souvislost mezi bušící bolestí hlavy a bizarními změnami ve vnímání a smyslovými symptomy, jako jsou poruchy zraku zvané aura. Existují nové léky, strategie životního stylu a léčby, které doufejme vyrazí z pohromy migrén. To odráží velké pokroky v lékařském výzkumu k identifikaci míst mozku a mechanismů, které generují bolesti hlavy.

Kontakt

Provozovatel:
plysak.cz – Zdeněk Oubrecht
Starý Mateřov 323
530 02 Starý Mateřov
IČ: 65933958


informace:
info@plysak.cz
+420 603 417 312
https://www.plysovimikrobi.cz

https://www.plysovimikrobi.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
realizace 3Nicom websolutions s.r.o.