Cookie Consent by Free Privacy Policy website
+420 603 417 312 info@plysovimikrobi.cz
https://www.plysovimikrobi.cz

Roztoč

Vědecký název:
Dermatophagoides pteronyssinus
Kód zboží:
GMEU-PD-0210
EAN:
874665005850
Dostupnost:
SKLADEM 1 ks
Cena za ks
255,- Kč
Dermatophagoides pteronyssinus
 
I když mnoho lidí považuje pyl a zvířecí alergeny za hlavní spouštěče alergií, prachoví roztoči jsou hlavními příčinami celoročních alergií a astmat. Je jimi postiženo skoro 10% populace!
Prachoví roztoči žijí z kousků lidské kůže a bezprostřední příčinou alergických reakcí je protein z jejich trusu. (Každý roztoč produkuje několik tisíc kousků trusu během 4-5 měsíců svého života – a milióny roztočů obývají jednu průměrnou domácnost!)
Likvidace prachových roztočů ve vašem domě není zrovna malá výzva. Přesto pravidelným praním ložního prádla a oblečení v horké vodě můžete velký počet roztočů eliminovat. Odvlhčovače mohou také pomoci regulovat kolonie roztočů, i když abyste dosáhli devastačního účinku, museli byste vlhkost dlouhodobě udržovat pod 40% - obtížný úkol pro ty, kdo nežijí v přirozeně suchých oblastech. Protože polštáře a matrace jsou obzvlášť oblíbeným útočištěm prachových roztočů, antibakteriální přikrývky vám můžou značně ulevit. Konečně pravidelné luxování je naprosto nezbytné, jakmile se roztoči zavrtají hluboko do koberců a pohovek, nemohou jinak než toto území časem ovládnout.
To všechno z těchto prachových ušáčků dělá tvory, na které by se rozhodně nemělo zapomínat.


Rozměr:
  délka:    14 cm
  výška:     7 cm
  šířka:     10 cm

Kontakt

Provozovatel:
plysak.cz – Zdeněk Oubrecht
Starý Mateřov 323
530 02 Starý Mateřov
IČ: 65933958


informace:
info@plysak.cz
+420 603 417 312
https://www.plysovimikrobi.cz

https://www.plysovimikrobi.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
realizace 3Nicom websolutions s.r.o.