+420 603 417 312 info@plysovimikrobi.cz
www.plysovimikrobi.cz

Tuková buňka

Vědecký název:
Adipocyte
Kód zboží:
GMEU-PD-0250
EAN:
874665005898
Dostupnost:
SKLADEM 4 ks
Cena za ks
255,- Kč
V průměrném lidském těle je 40 miliard drobných korpulentních buněk, jejichž hlavním úkolem je, abyste ztloustli.

Tyto drobné zavalité adipocyty (řecký výraz pro „tukové buňky“”) se samozřejmě jen snaží být prospěšné. Tuk, který v sobě ukládají, hřeje a chrání vaše tělo, a dokonce transportuje nezbytné vitamíny jako A, D, E a K po celém těle. Nejdůležitější je, že pokud by někdy nastala taková situace, může vás energie ve vašem tuku udržet při životě celé měsíce.

Je to však pravděpodobné? Ani náhodou. V moderním světě je přejídání hračka. A co se týká kalorií, jste to, co jíte – mínus ty dva až tři tisíce kalorií denně, které potřebuje průměrné tělo k přežití (v závislosti na metabolismu, velikosti, pohlaví a úrovni aktivity).

A  ještě si nechejte projít hlavou tohle: je zapotřebí asi 3500 kalorií, aby vznikla libra (asi 450 g) lidského tuku. Může to vypadat, že je to hodně, ale když se přejíte jen o pět procent, můžete tuto váhu přibrat za měsíc. Jíte-li dvakrát tolik, než potřebujete (představte si svátky), můžete přibrat libru za den! Ještě horší je, že vám tuk může ucpávat cévy a zvýšit šance, že se u vás vyvine smrtelná srdeční choroba. Tohle je tedy námět k zamyšlení.

Dobrá zpráva je, že pokud zkonzumuje jen o trochu méně, než potřebujete, přičítají se chybějící kalorie také – a vaše malé tukové buňky rády zhubnou, aby je dodaly. Ještě lepší je, když můžete dělat cviky na ploché břicho – spálíte tak přes 10 kalorií za minutu! Takže pokud chcete zhubnout, spolkněte svou pýchu a zkuste chodit do tělocvičny, protože to je čistá pravda o tuku.


Rozměr:
  výška:   10 cm
  šířka:     10 cm

Kontakt

Provozovatel:
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753

informace:
info@plysovimikrobi.cz
+420 603 417 312
www.plysovimikrobi.cz

www.plysovimikrobi.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
realizace 3Nicom websolutions s.r.o.